Guangzhou Kinte Elektrik Industrial Co, Ltd

Önce bilimsel ve teknolojik yenilik ve kaliteye bağlı kalın!

 

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Sertifikalar
Şirketinizin iyi hizmetlerinden etkilendim, sizi tekrar şirketinizle işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz!

—— Jack Smith

Mesleğine inanıyoruz. Ekibinizle çalışmayı çok sevdiniz.

—— Jenny

Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd

1
Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Markalar : Kinte
Yıl kurulan : 1998
İhracat p.c : 80% - 90%

Guangzhou Kinte Electric Industrial Co., Ltd. is a wholly-owned subsidiary of CEI, which perfectly integrates research & development, manufacturing , sales and services. Guangzhou Kinte Electric Industrial Co, Ltd mükemmel araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve hizmetleri entegre CEI, tamamen sahip olunan bir yan kuruluşudur. It is mainly engaged in general contracting of household appliances and household appliance analogs' plant equipment, export of equipment and laboratory specially for manufacturing household electrical appliances, development and mould manufacture of household electrical appliances, export of parts and components of household electrical appliances, export of conveyor line and automatic testing equipment, household electrical appliances, motorcycle and automotive painting line and production line, manufacture and trade of surface treatment production line and evaporation energy saving equipment. Esas olarak ev aletleri ve ev aletleri analoglarının bitki ekipmanlarının genel sözleşmesi, elektrikli ev aletleri üretimi için özel olarak ekipman ve laboratuvar ihracatı, elektrikli ev aletlerinin geliştirilmesi ve kalıp imalatı, elektrikli ev aletlerinin parça ve bileşenlerinin ihracatı, ihracat konveyör hattı ve otomatik test ekipmanları, elektrikli ev aletleri, motosiklet ve otomotiv boyama hattı ve üretim hattı, yüzey işleme üretim hattı ve buharlaşma enerji tasarrufu ekipmanlarının imalatı ve ticareti.

 

Kinte has undertaken a large number of national, provincial and municipal knotty-problem-tackling scientific research projects. Kinte, çok sayıda ulusal, il ve belediye düğüm-sorunla mücadele bilimsel araştırma projesi üstlenmiştir. From 1998 to 2011, over 600 scientific and technological achievements were made, including over 380 outstanding scientific and technological achievements, of which there are 9 national achievement awards, 146 provincial and ministerial achievement awards, and 63 municipal achievement awards. 1998'den 2011'e kadar, 9 ulusal başarı ödülü, 146 il ve bakanlık başarı ödülü ve 63 belediye başarı ödülü olmak üzere 380'den fazla olağanüstü bilimsel ve teknolojik başarı da dahil olmak üzere 600'den fazla bilimsel ve teknolojik başarı gerçekleştirildi. Over 100 national patents have been awarded , with the transformation rate of scientific and technological achievements reaching up to 85%. Bilimsel ve teknolojik başarıların dönüşüm oranı% 85'e ulaşan 100'den fazla ulusal patent verilmiştir. Kinte has won the national technological market “Golden Bridge Award” for five times in 10 consecutive years,which holds every two years. Kinte, her iki yılda bir düzenlenen 10 yıl üst üste beş kez ulusal teknolojik pazar “Altın Köprü Ödülü” nü kazandı. Besides, Kinte owns multiple certificates, such as “Certificate for Foreign Engineering Contract of the People's Republic of China” issued by the Ministry of Commerce of the People's Republic of China (the only company with this certificate in Chinese household electrical appliance industry), “Engineering Design Certificate (Class A)” issued by the Ministry of Housing and Urban-Rural Development of the People's Republic of China and “Special Engineering Design Qualification Certificate” issued by the Ministry of Environmental Protection of the People's Republic of China. Ayrıca Kinte, Çin Halk Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı (Çin elektrikli ev aletleri endüstrisinde bu sertifikaya sahip tek şirket) tarafından düzenlenen “Çin Halk Cumhuriyeti Dış Mühendislik Sözleşmesi Sertifikası” gibi birden çok sertifikaya sahiptir. Çin Halk Cumhuriyeti Konut ve Kentsel-Kırsal Kalkınma Bakanlığı tarafından verilen Mühendislik Tasarım Sertifikası (A Sınıfı) ”ve Çin Halk Cumhuriyeti Çevre Koruma Bakanlığı tarafından verilen“ Özel Mühendislik Tasarım Yeterlilik Sertifikası ”.

 

Taking Kinte Manufacture System (inclusive of Guangzhou Kinte Electric Industrial Co., Ltd., Anhui Kinte- Weijia Equipment Manufacturing Co., Ltd. and Guangzhou Kinte Desheng Intelligent Equipment Co.,Ltd.) as the core, Kinte has formed a huge industry chain supported by many strategic partnership manufacturers, in addition to owning premium and perfect design development system and project management team. Çekirdek olarak Kinte Üretim Sistemi (Guangzhou Kinte Electric Industrial Co., Ltd., Anhui Kinte-Weijia Equipment Manufacturing Co, Ltd ve Guangzhou Kinte Desheng Akıllı Equipment Co, Ltd dahil) alarak, Kinte büyük bir endüstri kurdu üstün ve mükemmel tasarım geliştirme sistemi ve proje yönetim ekibine sahip olmanın yanı sıra birçok stratejik ortaklık üreticisi tarafından desteklenen zincir. It is recognized as an integrator in household electrical appliance manufacturing industry. Elektrikli ev aletleri imalat sanayiinde bir entegratör olarak tanınmaktadır.

İletişim bilgileri
Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Alex

Tel: +86-18926128992

Faks: 86-20-86985656

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin